Naga Marketses-6Kasowy indeks S&P500 doszedł lekko powyżej listopadowego niższego szczytu jedynie po to by później zawrócić. Niedźwiedzie chętnie ujrzałyby podwójny szczyt na niższych poziomach, byki z kolei interpretują wczorajszy ruch jedynie jako korektę.

Niedźwiedzie dostały pierwszą część swojej formacji podwójnego szczytu. Jednak wczorajsza korekta S&P500 Emini nie była jakoś wybitnie silna, a cena utrzymała się powyżej godzinnej średniej ruchomej. Niedźwiedzie zatem nie dostały tego czego chciały i będą próbować pozyskać to dziś. Szczęście im sprzyja ponieważ wykres znalazł się w miejscu wykupienia zarówno na interwale godzinowym, dziennym jak i tygodniowym. Aby jednak dopiąć swego, niedźwiedzie będą musiały zewrzeć szyki przynajmniej na kilka sesji, ponieważ trend wzrostowy nadal jest dość silny.


Sprawdź tygodniowe spojrzenie na rynki Ala Brooksa i dowiedz się co dzieje się na wykresie miesięcznym, tygodniowym i dziennym.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRopa na najwyższych poziomach od października 2015!
Następny artykułBarclays: RBNZ obetnie dziś stopy
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here