Naga MarketsKontrakty S&P500 Emini były wczoraj dość zmienne.
Kontrakty S&P500 Emini były wczoraj dość zmienne.

Wczoraj na wykresie kontraktów S&P500 Emini mogliśmy dostrzec sygnał kupna, gdy poprawnie zauważyliśmy reakcję popytu tworzącą kolejne wyższe minimum w dotychczasowym trendzie. Popyt niemal eksplodował na początku sesji, jednak z biegiem czasu byki słabły doprowadzając w końcu do ruchu korekcyjnego. W drugiej części dnia wydawało się, że popyt doprowadzi jednak do zamknięcia się dziennej świecy powyżej ostatniego szczytu ale tak się jednak nie stało – ostatnia godzina na S&P500 Emini upłynęła pod znakiem niedźwiedzia.

Jeśli dzisiejszy handel rozpocznie się od luki wzrostowej, prawdopodobnie doda to skrzydeł obecnym wciąż na rynku bykom i być może będziemy mieli okazję do wzrostów do okolic 1880 – 1900. Zakres ten zmierzony został na podstawie zakresu dziennych świeczek w ostatnich dniach.

Wykorzystaj strategię price Action Ala Brooksa na rachunkach TMS

Jeśli jednak spełni się przeciwny scenariusz – tj. wykres S&P500 Emini otworzy się luką spadkową, a inwestorzy nie będą w stanie domknąć luki poniżej piątkowego minimum – wtedy prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z próbą przełamania styczniowych dołków. Jak pisałem w tygodniowym spojrzeniu na rynki, wybicie górą w najbliższych dniach jest bardziej prawdopodobne. Wciąż jednak istnieją spore szanse na to, że niedźwiedzie na S&P500 Emini spróbują raz jeszcze przebić styczniowe minima.

Kliknij, aby uzyskać szczegóły
Kliknij, aby uzyskać szczegóły


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here