Naga MarketsPo porannej kontynuacji sprzedaży S&P500 Emini wpadło w trend boczny.
Po porannej kontynuacji sprzedaży S&P500 Emini wpadło w trend boczny.

Emini zamknęło się poniżej majowego minimum otwierając niedźwiedziom drogę do spadków. Wczorajsza sesja zamknęła się poniżej wspomnianego dołka, ale również zamknęła się poniżej swojego midpoint co również stanowi niedźwiedzi sygnał sprzedaży.

Po porannych spadkach, Emini wpadło w konsolidację pozwalając wykazać się obecnym na rynku scalperom. W związku z kształtem wczorajszej sesji istnieje jednak spore prawdopodobieństwo na to, że dziś ujrzymy kontynuację spadków.


Sprawdź też tygodniowe spojrzenie na rynki Ala Brooksa i dowiedz się co dzieje się na wykresie miesięcznym, tygodniowym i dziennym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURCHF – wracamy do spadków?
Następny artykułUSDCHF – zbliża się korekta?
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here