Naga MarketsZauważalne jest spore bycze wybicie w trakcie dnia, które doprowadziło do ponownego testu zeszłotygodniowego szczytu
Zauważalne jest spore bycze wybicie w trakcie dnia, które doprowadziło do ponownego testu zeszłotygodniowego szczytu

Podczas wczorajszej sesji mieliśmy okazję przyglądać się silnemu wybiciu, które doprowadziło do zakończenia dnia w pobliżu zeszłotygodniowego szczytu. Nie ma znaczenia z jakiego powodu pojawił się tak silny popyt. To co ma znaczenie, to to czy inwestor potrafi zarobić na takich wybiciach. A na wczorajszym ruchu można było coś nie coś zarobić.

Wczorajsze zamknięcie zbiega się jednocześnie z dziennymi szczytami, co oznacza, że istnieje 50% szans na to, że ten ruch będzie kontynuowany w pierwszych godzinach po dzisiejszym otwarciu. Znacznie bardziej prawdopodobne jest jednak to, że pierwsze godziny dzisiejszego handlu zakończą się niewielką konsolidacją lub nawet korektą ostatnich wzrostów.

Pomimo tak imponujących wzrostów jakie obserwowaliśmy zarówno przez ostatnie 3 tygodnie jak i wczoraj, nadal istnieje około 60% szans na to, że ruch ten jest zaledwie byczą korektą, która powinna rychło się skończyć.

Kliknij, aby poznać szczegóły
Kliknij, aby poznać szczegóły


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here