Naga Marketses-17Wtorkowa sesja na S&P500 Emini przybrała formę konsolidacji. Indeks próbuje zachowywać się neutralnie przed zaplanowanym na czwartek referendum w Wielkiej Brytanii. Dlatego również i dzisiejsza sesja powinna być raczej spokojna i bogata w sygnały price action.

Logika podpowiada, że Brytyjczycy nie zdecydują się na Brexit – to jednak nie wystarczy rynkom, które zwykle opanowane są przez głupotę i emocje. Szanse na wysoką zmienność, niezależnie od wyniku głosowania oceniam na 50%.


Sprawdź też tygodniowe spojrzenie na rynki Ala Brooksa i dowiedz się co dzieje się na wykresie miesięcznym, tygodniowym i dziennym.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJustin Bennett: Niedźwiedzie odrzucenie na NZD/USD sugeruje spadki
Następny artykułAUDUSD – odwrócenie na kluczowym oporze?
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here