Naga Marketses-38Byki miały nadzieję na to, że majowa świeca będzie świecą wybijającą. Tak się jednak nie stało przez co dzisiejszy dzień będzie Dniem Zawodu. Nadal jesteśmy w górnej części dwuletniej konsolidacji i już na prawdę niewiele brakuje, by nowe szczyty zostały utworzone. Nim jednak to nastąpi, prawdopodobnie pojawią się na wykresie pierwsze oznaki słabości. Spadki jednak powinny zostać szybko wykupione z racji silnego trendu wzrostowego jaki trwa na Emini od zeszłego tygodnia.

Mimo braku wybicia nie należy się przejmować – majowa świeca nadal jest sygnałem kupna ponieważ skorygowała kwietniowe spadki. Jest to co prawda słaby sygnał, jednak nadchodzące dni pokażą jak został on odebrany przez rynek.


Sprawdź tygodniowe spojrzenie na rynki Ala Brooksa i dowiedz się co dzieje się na wykresie miesięcznym, tygodniowym i dziennym.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułS&P500 bardziej prawdopodobny scenariusz w górę
Następny artykułCredit Suisse podpowiada gdzie sprzedać EUR/USD
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here