Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

Serinus – spółka drugi dzień z rzędu zyskuje przy asyście bardzo wysokich obrotów. Dzisiejsze wzrosty sięgają już 33%. Tak dynamiczne odbicie na tych do niedawna nieustannie taniejących akcjach to prawdopodobnie efekt porozumienia OPEC dotyczący ograniczenia wydobycia ropy. W ten sposób spółkom takim jak Serinus zafundowano przynajmniej brak spadku cen ropy na najbliższe miesiące. Obecnie kurs przełamuje tegoroczne maksima. Wydaje się, że kolejny opór także jest w zasięgu kupujących czyli okolice 2,5 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
serinus

Open Finance – od samego rana trwają intensywne wzrosty, które w obecnej chwili sięgają już 20%. Spółka wyróżnia się także na tle obrotów, która osiągają najwyższy poziom od połowy września. Od strony technicznej wygląda to na próbę zbudowania formacji podwójnego dna. Cena powinna zmierzać w stronę oporu okolic 1,70 zł, a jego ewentualne wybicie może skutkować dalszymi wzrostami.

openfin


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


Vindexus – spółka rośnie obecnie o 4,4% i jeżeli takim wynikiem zakończyłby się dzień to byłaby to najlepsza sesja w całym okresie korekty trwającym od końca sierpnia. W tym czasie spadki osiągnęły zbliżoną wielkość do poprzednich dwóch korekt, widoczne obecnie odbicie ma miejsce przy czytelnym poziomie wsparcia. Wybicie linii korekty może więc oznaczać początek kolejnego impulsu w panującym trendzie wzrostowym.

vindexus


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here