Naga Markets
ccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

Prairie – od samego rana spółka należy do grona najbardziej aktywnych i najsilniej rosnących. Po niespełna godzinie czwartkowej sesji wzrosty sięgają już prawie 11%. Także obroty jak na tak wczesny etap sesji są już na dobrym poziomie. Jest to kontynuacja wczorajszych wzrostów na wieść o zawarciu umowy z chińską spółką China Coal dotyczącą budowy kopalni Jan Karski. Wydaje się, że najbliższym celem może być poziom 2 zł.

praire

ING Bank – 6% wzrosty tuż po rozpoczęciu sesji to reakcja rynku na pozytywnie zaskakujące informacje o wynikach za trzeci kwartał. Cena znajduj się blisko historycznych maksimów, a w ostatnim czasie porusza się bokiem. Wydaje się, że informacje mogą sprzyjać atakowi na opór okolic 153 zł.

ing


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


Agroton –spółka zyskuje po pierwszej godzinie notowań ponad 6%. Mamy zatem kontynuację wzrostów po wybiciu linii korekty przed kilkoma dniami. Szerszy trend jest wzrostowy, dlatego pojawia się szansa na powrót do poziomu dotychczasowego maksimum trendu przy 3,85 zł.

agroton


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRzut okiem na złotówkę – EURPLN, GBPPLN, USDPLN 3 listopada 2016
Następny artykułUniCredit: Gołębi Super Czwartek
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here