Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

Prairie – od samego rana spółka należy do grona najbardziej aktywnych i najsilniej rosnących. Po niespełna godzinie czwartkowej sesji wzrosty sięgają już prawie 11%. Także obroty jak na tak wczesny etap sesji są już na dobrym poziomie. Jest to kontynuacja wczorajszych wzrostów na wieść o zawarciu umowy z chińską spółką China Coal dotyczącą budowy kopalni Jan Karski. Wydaje się, że najbliższym celem może być poziom 2 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
praire

ING Bank – 6% wzrosty tuż po rozpoczęciu sesji to reakcja rynku na pozytywnie zaskakujące informacje o wynikach za trzeci kwartał. Cena znajduj się blisko historycznych maksimów, a w ostatnim czasie porusza się bokiem. Wydaje się, że informacje mogą sprzyjać atakowi na opór okolic 153 zł.

ing


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


Agroton –spółka zyskuje po pierwszej godzinie notowań ponad 6%. Mamy zatem kontynuację wzrostów po wybiciu linii korekty przed kilkoma dniami. Szerszy trend jest wzrostowy, dlatego pojawia się szansa na powrót do poziomu dotychczasowego maksimum trendu przy 3,85 zł.

agroton


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here