Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

Polnord – spółka poinformowała w ostatnich dniach o planowanych nowych inwestycjach. Informacja padła na bardzo podatny, mocno wyprzedany grunt. Efektem są gwałtowne wzrosty, wczoraj o ponad 10%. Od rana trwa próba kontynuacji zwyżki i spółka zyskuje już 2,7%. Trwa więc walka o wybicie linii trendu spadkowego oraz oporu okolic 9,80-10 zł. W najbliższych dniach powinno się okazać na ile trwałe są wzrosty czy jednak będą tylko korektą w trendzie spadkowym.

Te artykuły również Cię zainteresują
polnord


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


Zetkama – od rana obserwujemy dynamiczne ożywienie w postaci wzrostów na poziomie 2,5% oraz obrotach na tę porę najwyższych od lutego. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że spółka od dawna porusza się w bardzo czytelnym trendzie wzrostowym, a obecnie ma za sobą kilkanaście spadkowych sesji. Korekta jest porównywalna z poprzednimi w trendzie. Wolumen zwiększa się w ostatnich dniach i być może pojawia się typowo podręcznikowy dołek. Kolejny, wyżej położony dołek oznaczałby wzrosty w najbliższym czasie, przynajmniej do ostatniego szczytu.

zetkama


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here