Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

PKN Orlen – zaczynamy szósty wzrostowy dzień z rzędu. Od otwarcia spółka zyskuje już prawie 2% i atakuje opór okolic 67,80 zł czyli poziom poprzedniego wierzchołka. Dynamika wzrostów wskazuje, że są szanse na wybicie. Wtedy kolejnym celem kupujących byłyby szczyty z marca i kwietnia. Z drugiej strony, podobną dynamikę wzrostów obserwowaliśmy na początku sierpnia. Popyt nie poradził sobie wtedy z oporem, można mieć jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

pknorlen

EKO Export – spółka bardzo dynamicznie rozpoczyna czwartkową sesję. O poranku wzrosty sięgają już niemal 10% i są podparte niezłymi wymianami. Trend wzrostowy odnotowuje w tej chwili nowe maksimum. Wydaje się, że celem na dzisiaj może być kluczowy opór w rejonie 17 zł. Jego ewentualne przełamanie może skutkować w dłuższym okresie kontynuacją zwyżki do okolic 20 zł.

ekoexport


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


Netia – inwestorzy mocno otwarli notowania jednak nadal brakuje tu nieco większych obrotów. Te jednak były widoczne podczas budowania obecnego ruchu wzrostowego. Obecnie kurs znajduje się powyżej poprzedniego szczytu i ponad poziomem 5 zł. Jeżeli tak zamknie się dzisiejsza sesja, otwarta zostanie przestrzeń do okolic 5,30 zł.

netia

PGNiG – spółka dość ospale zaczyna dzisiejszą sesję. Warto jednak obserwować notowania, gdyż cena oscyluje w rejonie lokalnego oporu 5,35 zł. Jeżeli ruch z ostatnich dni będzie kontynuowany i opór pęknie, cena powinna zmierzać w stronę poprzednich maksimów lub nawet w kierunku górnej krawędzi kanału wzrostowego.

pgnig

Kęty – spółka poinformowała o podniesieniu prognoz dotyczących sprzedaży. W efekcie kurs zyskuje o poranku już 5% przy niezłych jak na ten czas obrotach. Zamknięcie dnia powyżej bariery 400 zł powinno potwierdzać chęć dalszych wzrostów. Najnowsza rekomendacja zakłada cenę docelową przy 415 zł, być może właśnie ten poziom jest najbliższym celem popytu.

kety


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here