Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

PGNiG – spółka mocno zyskuje w ostatnich dniach, także dzisiaj o poranku wyróżniając się aktywnością. Obecnie testowana jest linia ruchu spadkowego trwająca od połowy sierpnia. Jej wybicie mogłoby oznaczać lepszą końcówkę roku. Co ciekawe, spoglądając szerzej widać, że odbicie rozpoczęło się z rejonów linii trendu wzrostowego, a odbicia od niej zazwyczaj były dość mocne.

pgnig


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


Wirtualna Polska – spółka zaczyna dzień od mocnych, 4% spadków podpartych wyższymi obrotami. Szerszy trend jest jednak wzrostowy, a spadki wyhamowują w szerokiej strefie wsparcia okolic 50-51 zł. Możliwa jest zatem kontra ze strony popytu. Jeżeli jednak ta się nie pojawi, a cena zacznie spadać wyraźnie poniżej 50 zł, może to oznaczać pojawienie się przynajmniej większej korekty w dotychczasowym trendzie.

wppl


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułLondyn pozostanie europejską stolicą FX z powodu… kabli
Następny artykułOPEC nie pomoże ropie. Komentarz Barclays
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here