Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

Kernel – spółka tuż przed rozpoczęciem sesji opublikowały wyniki za trzeci kwartał. Ogólna poprawa wyników, a przede wszystkim wzrost zysku netto przekładają się na udany początek sesji. Obecnie wzrosty sięgają już 2,5% ale co ważniejsze, doszło do mocnego wybicia z trwającej w ostatnim czasie konsolidacji. Wykres tygodniowy pokazuje, że mamy obecnie otwartą drogę do okolic 73 zł czyli serii szczytów sprzed kilku lat.

Te artykuły również Cię zainteresują
kernel


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


PKP Cargo – spółka rozpoczyna czwartą wzrostową sesję z rzędu, już na starcie rosnąć o 2,6%. Tym samym widoczne jest już wyraźne przełamanie kluczowego oporu w rejonie 46 zł oraz odnotowania nowego maksimum trendu wzrostowego. Kolejny opór mamy przy 56 zł ale patrząc na dość spokojną dynamikę dotychczasowych wzrostów, kolejnej korekty można spodziewać się już przy okrągłych 50 zł.

pkp


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here