Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

JSW – od otwarcia sesji notujemy już 4% spadek ceny. Jest to kontynuacja zapoczątkowanej w piątek realizacji zysków. Patrząc na wykres 1 godzinowy, ciekawym miejsce do kontrataku może być okrągły poziom 50 zł. Po za pełnieniem roli psychologicznej jest to także czytelne wsparcia oraz bliskość dolnej krawędzi kanału wzrostowego w jakim porusza się cena od początków sierpnia.

Te artykuły również Cię zainteresują
jsw

Cognor – spółka należy do najsilniejszych walorów podczas poniedziałkowego poranku. Na parkiecie, na którym trudno znaleźć zyskujące spółki, Cognor rośnie już o ponad 8%. Obecnie naruszana jest linia korekty i być może oznacza to zainicjowanie kolejnego impulsu wzrostowego po ostatniej korekcie. Od początku roku widoczna jest tu tendencja wzrostowa i kolejny impuls powinien atakować poziom 1,45 zł.

cognor


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


Krezus – od samego rana dzisiejszej sesji dochodzi do sporych wymian czego dowodem jest najwyższy wolumen od czasu majowych spadków. Pojawia się szansa na zainicjowanie odbicia po okresie długich spadków. Miejsce ku temu jest naprawdę niezłe, gdyż obecnie testujemy wsparcie jakie wyznaczają dwa poprzednie dołki.

krezus


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here