Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

Integer – spółka kontynuuje dobry okres i od samego rana zyskuje już ponad 10%. Ca ważne, niemal cały okres wzrostowy trwający od końca września charakteryzuje się podwyższonymi obrotami. W obecnej sytuacji kluczowy jest opór okolic 39-40 zł. Wydaje się, że aktualnie do niego zmierzamy, a dynamika wzrostów oraz wspomniany większy wolumen dają szansę na jego przełamanie. Jeżeli do tego dojdzie, kolejnym celem staną się okolice 50 zł czyli linii trendu spadkowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
integer

Mirbud – przed rozpoczęciem dzisiejszej sesji spółka pochwaliła się wynikami za trzeci kwartał. Było czym się pochwalić, gdyż wyniki okazały się lepsze od oczekiwań, zwłaszcza w ujęciu skonsolidowanym. Rynek reaguje obecnie ponad 7% wzrostem podpartym najwyższymi obrotami od końca marca. Warto dodać, że od strony technicznej pozytywne informacje trafiają na dość wyprzedany grunt. Pod względem historycznym notowania znajdują się blisko historycznego dna, a od czerwca można zauważyć ”ubijanie” całkiem mocno wyglądającego wsparcia okolic 0,65 zł. Obecnie kurs przełamuje linię trendu. Kluczowe będzie wybicie ostatniego wierzchołka ruchu spadkowego czyli 0,77 zł. Powinno to otworzyć przestrzeń do dalszych wzrostów, przynajmniej w rejon 0,88 zł.

mirbud


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


Ergis – niemal 5% wzrostu po trzech godzinach sesji to reakcja rynku na zaprezentowane wyniki kwartalne. Poprawa zysku netto, operacyjnego oraz wzrost przychodów przekłada się na wzrosty. Technika wskazuje na trend wzrostowy, a po ostatnich kilkunastoprocentowych spadkach, cena może ponownie wydawać się atrakcyjna.

ergis


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSiemens wciąż na fali
Następny artykułPrzegląd rynku z Comparic.pl – zaproszenie na webinar
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here