Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

Helio – spółka jest najmocniejszym punktem warszawskiego parkietu po dwóch pierwszych godzinach sesji. Wzrosty sięgają już 20% i podparte są wysokim, narastającym od kilku dni wolumenem. Patrząc na wykres tygodniowy widać, że powinniśmy w najbliższym czasie zmierzać w stronę kluczowego oporu okolic 10,70 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
helio


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


LPP – dzień zaczynamy od 2,5% wzrostów, na razie jednak przy dość niskim wolumenie. Kurs rosnących ostatnio akcji zmierzy się dzisiaj z linią trendu spadkowego. Dynamika wzrostów wskazuje na duże szanse na sukces. Nieco wyżej znajduje się jednak mocniejsza przeszkoda jaką jest opór wyznaczony m.in. przez poprzedni szczyt. Wydaje się, że w rejonie 6300 zł może dojść do korekty ostatnich wzrostów.

lpp


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here