Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

EKO Export – po ostatnich niezwykle dynamicznych wzrostach nastał czas korekty. Drugi dzień z rzędu zaczynamy spadkami, które obecnie sięgają 2%. Wydaje się, że naturalnym wsparciem jest poziom wyznaczony przez poprzednie dwa szczyty czyli okolice 16,80 zł. W taki sam sposób wyglądały notowania w połowie września, kiedy po silnym wybiciu nastąpiło cofnięcie do podobnego wsparcia.

ekoexport

CI Games – akcje producenta gier rosną od otwarcia sesji już o 3,6% choć nie są na razie podparte większym wolumenem. Ostatnie kilkanaście sesji to wyraźna korekta w dynamicznym trendzie wzrostowym. Wczoraj pojawiła się świeca pin bar z długi dolnym cieniem, która może sugerować chęć zakończenia korekty.

cigames


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


LW Bogdanka – spółka zyskuje na godzinę 10:00 2,6%. Świeca wzrostowa w całości przykrywa kilka wcześniejszych świec. Może to wskazywać na próbę zakończenia konsolidacji. Trend wzrostowy oraz bliskość lokalnego wsparcia sugeruje większe szanse na odbicie w górę. Na tę chwilę obroty są jednak na zbyt niskim poziomie aby można było wskazywać na pojawienie się sygnału kupna.

bogdanka

Orzeł Biały – środową sesję rozpoczynamy od poprawienia maksimum trwającego trendu. Jest to dobre otwarcie, które może zachęcać do kontynuacji wzrostów z ostatnich dni. Kupujący walczą obecnie o wybicie oporu okolic 10 zł. Na ten moment dynamika wzrostów oraz bardzo wysokie obroty w ostatnim czasie, wskazują na spore szanse popytu na dalsze sukcesy.

orzelb


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPCC Rokita [PCR] – Analiza na zamówienie
Następny artykułTrading egzotyczny – USDMXN, USDNOK, EURSEK
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here