Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

Asbis – spółka rozpoczyna pierwszą sesję nowego tygodnia od 6% wzrostu. W ubiegły piątek pojawiła się informacja o zwiększeniu zaangażowania w spółkę do ponad 5% przez Noble Funds. To pozytywna informacja, która może wspierać dalsze wzrosty. Po wybiciu linii korekty i niewielkim cofnięciu, obecnie trwa walka o wybicie poziomu dwóch poprzednich wierzchołków. Jeżeli sztuka ta powiedzie się to kolejnym celem będzie maksimum trendu czyli 2,64 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
asbis

Lubawa – po kilkunastu dniach konsolidacji, spółka rozpoczyna sesję od mocnego akcentu jakim są niemal 3% wzrosty przy niezłych jak na tę porę obrotach. Możliwe więc, że szykuje się wyrwanie z ruchu korekcyjnego i atak na opór jaki wyznaczają poprzednie szczyty. Takie wybicie oznaczałoby wysoce prawdopodobne dalsze wzrosty przynajmniej do okolic 1,20 zł.

lubawa


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku: Zyskowna Strona Giełdy


Briju – od samego rana odnotowywane są najwyższe obroty od miesiąca. Jest to efekt opublikowanych danych o przychodach ze sprzedaży we wrześniu, które wzrosły o ponad 20%. Po mocnym wystrzale, obecnie widoczny jest górny cień świecy dziennej. Wydaje się jednak, że wyższe obroty, brak podaży oraz pozytywna informacja powinny wspierać kupujących w walce o wybicie oporu okolic 21 zł. Szerszy trend także jest wzrostowy, a wybicie oporu powinno w dłuższym terminie skutkować wzrostami w kierunku historycznego maksimum przy 25 zł.

briju


logoPartnerem działu GPW jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA. Jeden z najczęściej nagradzanych domów maklerskich na polskim rynku. Sprawdź ofertę w zakresie handlu na GPW lub poprzez kontrakty CFD z dostępem do 29 polskich spółek.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here