Naga Marketsccf forex comparic bull bear byk niedźwiedź“Aktywne o poranku” – to cykl poświęcony spółkom z GPW, które już od samego rana, na tle rynku wyróżniają się silnym wzrostem, wysokimi obrotami lub zaskakującymi informacjami. W dzisiejszym przeglądzie “aktywnych o poranku” warto zwrócić uwagę na…

Alior – już trzeci poranek z rzędu zaczynamy od wzrostów, które sugerują odbicie od dolnej krawędzi kanału spadkowego w jakim porusza się cena od prawie pół roku. Wydaje się, że celem na dzisiaj lub najbliższe dni powinien być poziom 50 zł. Jeżeli udałoby się pokonać ten opór, pojawi się szansa na rozwinięcie wzrostów po długim okresie spadków.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior

Lubawa – w mediach pojawia się informacja o zdobyciu państwowego kontraktu o wartości 27 mln zł przez spółkę zależną Lubawy. Od rana kurs zyskuje około 4% przy bardzo wyraźnym wzroście wolumenu. Technika wskakuje na przełamanie linii korekty. Celem na dziś mogą być nawet okolice 1 zł, a w dłuższym okresie kluczowy opór w rejonie 1,07-1,08 zł.

lubawa

Asbis – kurs zyskuje od rana kilka procent, na razie jednak bez większych obrotów oraz dynamiki. Stabilne wzrosty naruszają obecnie linię korekty, a całe odbicie zainicjowane zostało przy linii łączącej kilka wcześniejszych dołków. Jeżeli więc uda się utrzymać obecny poziom i zamknąć dzień ponad linią korekty, może dojść do kolejnego ataku na opór powyżej 2,60 zł.

asbis

Ursus – spółka otworzyła środową sesję na kilkuprocentowym plusie. Jest to efekt informacji o wygranej konsorcjum w skład, którego wchodzi Ursus, na dostawę autobusów dla Torunia. Obecnie naruszana jest ponad roczna linia trendu ale przed popytem ważniejsze zadanie czyli opór okolic 2,60-2,70 zł. Dopiero wybicie tej strefy może oznaczać większe wzrosty.

ursus

Synthos – mocne wzrosty o poranku doprowadziły do wybicia ponad opór 4,20 zł. Obroty już od rana są najwyższe od kilku dni i wydaje się, że może być to udany atak na strefę oporu. Oczywiście wszystko rozstrzygnie się pod koniec dnia, kiedy dowiemy się czy kupujący byli w stanie utrzymać poranne osiągnięcia.

synthos

Emperia – od otwarcia walory zaczęły mocno zyskiwać co doprowadziło do wybicia górą z ostatniego zakresu zmian. Kupujący mają jednak nad sobą opór jaki tworzą poprzednie szczyty. Wydaje się, że pokonanie go może być trudne, choć sam fakt wybicia z konsolidacji jest jak najbardziej pozytywny.

emperia

Hawe – spółka zyskuje od samego rana już ponad 20%. Cena odbija więc od wsparcia jakie tworzą dwa poprzednie dołki. Na razie jednak obroty nie imponują, a należy pamiętać, że jest dość nieprzewidywalna spółka i pod koniec dnia z obecnych wzrostów może postać jedynie długi cień.

hawe

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: nasdaq wykres | s&p500 | bitcoin wykresy | co to jest blik | btc prognoza | bitcoin cena wykres |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZŁOTO – odbicie od linii trendu wzrostowego
Następny artykułTesla walczy z autopilotem
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here