Naga MarketsOd początku tygodnia para NZDUSD odpoczywa po mocnej serii trzech białych świec, które wywindowały kurs tej bądź co bądź mało wolatylnej pary o ponad 180 pipsów. Ostatni atak popytu aktywował także grę na odwróconą głowę z ramionami, której zasięg kumuluje w granicy 0.7120.

Wsparcie stanowi wąska strefa zbudowana na bazie najwyższego zamknięcia dnia poprzedniej konsolidacji oraz szczytu prawego ramienia a więc 0.6960-0.6945. Podobnie sytuacja wygląda na innej walucie surowcowej – AUD, tam popyt wyprowadził solidną kontrę, pogłębiając uprzednio dołek.

By wykorzystać analizę i zainwestować na USDJPY
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

Wracając do NZDUSD, tak niskie poziomy (poniżej 0,700) można było zobaczyć przed rokiem równo w grudniu para zanotowała minimum aby miesiąc później znaleźć się bagatela 400 pipsów wyżej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKanadyjska sprzedaż detaliczna w górę! Jak reaguje CAD?
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem – DOW JONES, EURUSD, 20 grudnia
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here