Naga MarketsEBC, Fed i Bank Japonii mają łącznie aktywa o wartości 14 trylionów dolarów, które zostały w większości zakupione od czasu kryzysu finansowego w 2008 roku. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.

BoJ posiada „zaledwie” 43% długu publicznego Japonii

Luzowanie ilościowe, jak nazwano te programy były dotychczas utrzymywane, że są tymczasowe. Ale już w tej chwili mówi się o „nieskończonym” luzowaniu ilościowym czyli ciągłym rolowaniu długu publicznego zgromadzonego przez banki centralne.

Bank Japonii posiada 43% długu publicznego Japonii, EBC zlikwidowało limit posiadania maksymalnie 33% zadłużenia strefy euro, a zadłużenie USA w FED to co prawda tylko $2,5 tryliona (~12%), ale 29% długu jest w rękach amerykańskich agencji rządowych – oznajmił Bogusz Kasowski.


Prawdziwe akcje i futures z dźwignią nawet 5x!
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here