Naga Markets11 kwietnia 2017 roku przedsiębiorstwo Microsoft przedstawił najnowszą bezpłatną aktualizację systemu operacyjnego Windows 10. Update zmienia między innymi szereg podstawowych konfiguracji i klucze szyfrowania, co niekorzystnie wpływa na dotychczasowe działanie platform tradingowych od MetaQuotes, powodując między innymi dezaktualizację haseł.

Dotychczasowe hasła do rachunków mogą stać się nieważne

Użytkownicy, którzy mają problemy z podłączeniem się do swoich rachunków handlowych po aktualizacji najnowszej wersji systemu Windows nie powinni od razu popadać w panikę. Jak tłumacza przedstawiciele polskiego oddziału Admiral Markets, MetaTrader w celach bezpieczeństwa wiąże wszystkie istotne pliki z lokalnym systemem:

„Platformy MetaTrader wiążą wszystkie pliki z lokalnym systemem operacyjnym oraz sprzętem w celu ochrony informacji użytkownika. To powiązanie oznacza, że jeśli nawet pliki terminala zostałyby skradzione, nikt nie będzie mógł się połączyć z serwerem za pomocą wcześniej zapisanych rachunków. Niestety, po zmianie systemu operacyjnego, wszystkie hasła do rachunków na Twoim komputerze staną się nieważne.” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Admiral Markets Polska.

MetaQuotes zaprezentował rozwiązanie problemu

Ze względu na zmianę kluczy szyfrowania, token aktywacyjny aplikacji zakupionych na Rynku MetaTrader zostanie utracony, ponieważ wszystkie produkty są związane z systemem operacyjnym.

Z tego powodu MetaQuotes automatycznie dodał jeden token aktywacyjny dla każdego zakupionego produktu, niezależnie od używanego systemu operacyjnego. Traderzy mogą również ponownie pobrać wersje demonstracyjną produktów.

Jeżeli nadal nie jesteś w stanie uzyskać dostępu do platformy handlowej, skontaktuj się z BOKiem swojego brokera.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here