Naga MarketsWydana w poniedziałek wersja 22.0 Bitcoin Core jest 22. główną wersją oryginalnego klienta oprogramowania sieci Bitcoin (BTC) uruchomionego prawie 13 lat temu. Zespół nadzorowany przez Wladimira van der Laana potrzebował około ośmiu miesięcy na wprowadzenie nowej aktualizacji, która została uruchomiona w poniedziałek. Nowa wersja Bitcoin Core zastąpi dotychczasową wersję 0.21.0. i obsłuży nadchodzącą aktualizację protokołu Taproot, która zostanie aktywowana w listopadzie. Kurs BTC/USD konsoliduje w piątek nieco poniżej poziomu 48 000 USD.

  • Bitcoin Core 22.0 obsłuży łączenie się z siecią za pośrednictwem Invisible Internet Project (I2P)
  • Aktualizacja umożliwi pełną obsługę graficznego interfejsu użytkownika (GUI) tj. portfele sprzętowe
  • Nowa wersja umożliwia płynniejsze korzystanie z portfela Bitcoin Core w połączeniu z urządzeniami firm Ledger, Trezor, Coldcard itp.
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Bitcoin Core 22.0 wspiera Taproot

Poza obsługą Taproot w nowej wersji wprowadzono również inne godne uwagi zmiany. Oprócz usunięcia obsługi anonimowej przeglądarki Tor v2 na rzecz Tor v3, Bitcoin Core 22.0 obsłuży również łączenie się z siecią Bitcoin za pośrednictwem Invisible Internet Project (I2P), który jest teraz, obok Tora, drugą anonimową siecią, która umożliwia użytkownikom skutecznie chronić swoją prywatność.Podobnie jak Tor, I2P jest zdecentralizowaną, anonimową siecią komunikacyjną peer-to-peer, która jest pożądaną alternatywą dla użytkowników, którzy chcą chronić swój adres IP w sieci Bitcoin. Ponadto Bitcoin Core 22.0 umożliwi pełną obsługę graficznego interfejsu użytkownika (GUI) tj. portfele sprzętowe.

W porównaniu z niektórymi wcześniejszymi wersjami, które były również kompatybilne z portfelami sprzętowymi, nowa wersja umożliwia płynniejsze korzystanie z portfela Bitcoin Core w połączeniu z urządzeniami firm Ledger, Trezor, Coldcard itp. poprzez zainstalowanie zewnętrznego narzędzia, takiego jak Hardware Wallet Interface (HWI). Dodatkowo adresy Segwit Bitcoin mogą teraz wykorzystywać 20 kluczy do autoryzacji wyjść multi-sig zamiast 16 kluczy w Bitcoin Core 0.21.0.

Nowa wersja zawiera też kilka poprawek błędów, ulepszeń wydajności oraz zaktualizowane tłumaczenia. Deweloperzy przetestowali ją na Linuksie, macOS 10.14+, Windows 7 i nowszych wersjach.

invest

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) konsoliduje pod koniec tygodnia w okolicach 48 000 USD

Notowania BTC/USD spadły w miniony poniedziałek do poziomu 43500 USD, gdzie nastąpiła silna reakcja kupujących, co w efekcie doprowadziło do wzrostu cen w środku tygodnia do okolic 48 500 USD. Pod koniec tygodnia kurs konsoliduje nieco poniżej 48 000 USD, tuż powyżej lokalnego poziomu wsparcia 47 555 USD. Dalszy wzrost cen powinien doprowadzić do testu psychologicznej bariery 50 000 USD z celem na wrześniowe maksimum 52 924 USD. Z drugiej strony główne wsparcie stanowi poziom 42 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | kghm cena akcji | cdr akcje prognozy | kurs akcji celon pharma | pgnig cena akcji | gpw dom development | wykresy bitcoin |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here