Naga Markets

Aktualizacja Cardano pod nazwą Vasil jest już w drodze. Wczoraj osiągnięto wszystkie 3 wskaźniki niezbędne do uruchomienia  długo wyczekiwanego przez społeczność uaktualnienia. W środę gotowość do hard forka potwierdziło kolejne 13 czołowych giełd wirtualnych walut, co łącznie z innymi platformami stanowi ponad 87% płynności ADA.

Aktualizacja Cardano Vasil jest już gotowa

Firma odpowiadająca za Cardano – Input Output Hong Kong (IOHK) opublikowała w środę post na Twitterze, w którym poinformowała, że kolejne 13 giełd kryptowalutowych potwierdziło gotowość do hard forka Vasil. Łącznie taką deklarację złożyło 39 platform handlowych, co stanowi 87,59% płynności ADA.Wdrożenie to pierwotnie miało odbyć się w czerwcu br. Termin ten został dwukrotnie przesunięty – ostatnio przez błąd wykryty w poprzedniej wersji Cardano, który powodował problemy z niekompatybilnością. 

Wraz z zainstalowaniem zaktualizowanego węzła ponad 98% bloków jest już tworzonych przez jego zaktualizowane wersje. Największe zdecentralizowane aplikacje również potwierdziły swoją gotowość do zbliżającego się hard forka. 

XTB

Handluj kryptowalutami w formie CFD razem z Capital.com. Uzyskaj dostęp do tysięcy rynków na całym świecie

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Skok kursu ADA

Narastające emocje związane z nadchodzącą aktualizacją w Cardano zdołały niejako podnieść kurs kryptowaluty przynależnej do tego projektu. Obecnie handluje ona w okolicy 0,4548 dol., podczas gdy w zakresie 7-dniowym swój dołek odnotowała w pobliżu 0,4325 dol. 

Choć media zaczęły rozpisywać się o wzroście na Cardano, w rzeczywistości nie jest on spektakularny. Przy aktualnej cenie ADA oddalona jest od swojego ATH w wysokości 3,10 dol. o ponad 85%. 

Wczorajsza sesja na wykresie tej wirtualnej waluty przyniosła niewielkie zmiany. W ciągu ostatnich 24 godzin urosła ona zaś zaledwie o 0,40%. 

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here