Naga MarketsAkonPrzedsiębiorcy z rynku kryptowalut Brock Pierce i Akon połączą siły w wyborach prezydenckich w USA w 2020 roku. Ten drugi pomoże w kampanii prezydenckiej pierwszego jako główny strateg.

  • Akon rozpoczął współpracę z Brock’iem Pierce’m, który kandyduje na prezydenta USA.
  • Pierce twierdzi, że walczy o elektorat Trumpa i Bidena.

Akon wkracza w świat polityki?

Piosenkarz i przedsiębiorca Akon popiera niezależnego kandydata na prezydenta USA Brocka Pierce’a. Oprócz tego dołącza do jego sztabu.

Według internetowego serwisu informacyjnego Cheddar, J.D. Durkin poinformował 24 sierpnia, że ​​Akon będzie głównym strategiem kampanii Pierce’a. Ten ostatni jest ponoć zachwycony osiągnięciami piosenkarza w Afryce oraz jego doświadczeniem biznesowym i artystycznym.

Zawsze wiedziałem, że Brock Pierce jest normalnym facetem – powiedział Akon. – Jest prawdziwym człowiekiem i nie działa między liniami partyjnymi. Łączy nas to samo marzenie o popychaniu Ameryki do przodu, bez okazywania faworyzowania nikogo.

Walka o Biały Dom

W wywiadzie dla Cointelegraph w zeszłym tygodniu Pierce ujawnił, że chce odebrać głosy wyborcze zarówno Joe Bidenowi jak i Donaldowi Trumpowi. Jego zdaniem to jedyna możliwa droga do zwycięstwa.

Chodzi o to, że jeśli ani Trump, ani Biden nie zdobędą 270 lub więcej głosów wyborczych, Izba Reprezentantów USA otrzyma ostateczne możliwość głosowania na jednego z trzech najlepszych kandydatów na prezydenta – wśród których mógłby być Pierce.

Tyle że szanse Pierca są bardzo małe, by nie powiedzieć zerowe. Wiadomo, że realna walka toczy się pomiędzy Trumpem a Bidenem.

Możliwe, że jednak włączanie się do kampanii Akona sprawi, że więcej Amerykanów dowie się, że Pierce walczy o prezydenturę.

Poza polityką Akon pracuje obecnie ze swoim zespołem nad zbudowaniem Akon City, miasta o powierzchni 2000 akrów, które będzie zlokalizowane w Senegalu. Ma być ono „zasilane” przez Akoin, token przeznaczony na rynek afrykański.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here