Naga Markets

Akcjonariusze Vivid Games upoważnili zarząd do przeprowadzenia skupu akcji własnych w licznie nie więcej niż 5% ogólnej liczby walorów spółki, podano w uchwałach walnego zgromadzenia.

Vivid Games upoważnili zarząd do przeprowadzenia skupu akcji własnych w licznie nie więcej niż 5% ogólnej liczby walorów spółki

“Przedmiotem nabycia mogą być akcje spółki w liczbie nie większej niż 5% ogólnej liczby akcji spółki, co odpowiadać powinno nie więcej niż 5% kapitału zakładowego spółki. […] Nabycie akcji własnych spółki może następować jedynie za cenę nominalną akcji” – czytamy w uchwale.Upoważnienie udzielone zostaje na okres 5 lat od dnia podjęcia uchwały lub do czasu wyczerpania kwoty określonej uchwale.

“W celu sfinansowania nabycia akcji własnych oraz kosztów ich nabycia w wykonaniu niniejszej uchwały przeznacza się kwotę 130 000 zł ze środków pochodzących z kapitału zapasowego spółki” – czytamy dalej.

Vivid Games działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit “Real Boxing”. Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here