Naga MarketsAkcjonariusze The Dust zdecydowali o emisji do 300 tys. akcji serii FAkcjonariusze The Dust podjęli uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę nie wyższą niż 30 000 zł poprzez emisję do 300 000 akcji zwykłych na okaziciela serii F, o jednostkowej wartości nominalnej 0,1 zł, z wyłączeniem prawa poboru.

The Dust podwyższy swój kapitał zakładowy

Emisja akcji serii F zostanie przeprowadzona w drodze subskrypcji otwartej,  przeprowadzonej w drodze oferty publicznej. Warunki oferty zostaną określone w memorandum informacyjnym, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Cena emisyjna akcji serii F zostanie ustalona przez zarząd, za zgodą rady nadzorczej” – czytamy w komunikacie.

Akcje serii F będą przedmiotem ubiegania się o wprowadzenie do prowadzonego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie Alternatywnego Systemu Obrotu (rynek NewConnect), podano także.

The Dust jest producentem i wydawcą gier. Spółka intensywnie rozwija produkcję gier własnych. Aktualnie pracuje nad grą osadzoną w świecie “Cyklu Inkwizytorskiego” na motywach twórczości Jacka Piekary oraz nad własnymi autorskimi symulatorami. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here