Naga Markets



T-Bull podjął decyzję o zwołaniu walnego zgromadzenia spółki, które w porządku obrad będzie miało podjęcie uchwały w sprawie emisji akcji zapewniających pozyskanie kwoty 0,5 mln zł, podała spółka. Zarząd zakłada emisję 26 316 akcji nowej serii G po cenie 19 zł za 1 akcję.

T-Bull planuje emisję akcji

Walne zgromadzenie zostanie zwołane niezwłocznie.

“Relatywnie niewielkie dyskonto od obecnej wartości rynkowej jest niezbędne, aby emisja mogła odnieść sukces i jest zdaniem zarządu uzasadnione” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Aktualnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z inwestorami zainteresowanymi dokapitalizowaniem spółki i jednocześnie zaangażowaniem w jej rozwój, w szczególności poprzez uczestnictwo w finansowaniu produkowanych przez T-Bull gier. Zdaniem zarządu spółki, zaoferowanie akcji współpracującym ze spółką inwestorom służy budowaniu wartości spółki dla wszystkich akcjonariuszy w długim terminie, a także zapewnia obniżenie kosztów emisji i sprawne przeprowadzenie pozyskania kapitału, wskazano również.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here