Naga MarketsAkcjonariusze Sescomu zdecydowali o wypłacie 0,4 zł dywidendy na akcjęAkcjonariusze Sescomu zdecydowali o wypłacie 0,82 mln zł dywidendy, co oznacza 0,4 zł na akcję. Pozostała część zysku netto grupy wypracowanego w minionym roku obrotowym (październik 2019 – wrzesień 2020), tj. 4,54 mln zł trafi na kapitał zapasowy, podała spółka.

Retro

Sescom może wypłacić dywidendę

“Poziom wypłaty gwarantuje realizację naszych planów rozwoju. W ramach wdrażania strategii ‘Wise Futurist 2030’ do 2025 r. zrealizujemy program inwestycyjny o wartości 123 mln zł, m.in. ze środków własnych. Nasz rozwój jest zaplanowany na długi okres, tak więc zachowujemy optymizm w odniesieniu do kolejnych kwartałów trwającego roku obrotowego i reagujemy na zmiany rynkowe, ale równolegle skupiamy się na konsekwentnej realizacji celów w długim okresie. Zakładamy rosnącą rolę najnowszych ofert w naszym portfolio tj. Digital, Energy i On Demand. Są one odpowiedzią na zmiany rynkowe i intensyfikujące się potrzeby naszych klientów związane z nowymi technologiami, zrównoważonym rozwojem oraz indywidualnym, kompleksowym podejściem” – skomentował prezes Sescomu Sławomir Halbryt, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dzień dywidendy ustalono na 16 kwietnia 2021 r., a jej wypłata nastąpi 27 kwietnia 2021 r.

Grupa kapitałowa Sescom specjalizuje się w zarządzaniu i świadczeniu usług facility management dla klientów sieciowych (usługi serwisu urządzeń HVAC, serwisu infrastruktury IT oraz serwisu chłodniczego, elektrycznego i budowlanego). Rozwiązania spółki zapewniają oszczędności w obsłudze technicznej obiektów oraz w zużyciu mediów. Spółka przeniosła notowania na rynek główny GPW w marcu 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here