Naga MarketsAkcjonariusze Serinus Energy zdecydują 13 V o buy-backu do 10% akcjiAkcjonariusze Serinus Energy zdecydują podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia, zwołanego na 13 maja br., o nabyciu nie więcej niż 114 066 063 akcji własnych, tj. 10% wszystkich akcji spółki, podano w projektach uchwał.

Akcjonariusze Serinus Energy zdecydują o buy-backu

“Cena minimalna, z wyłączeniem kosztów, jaka może zostać zapłacona za akcję zwykłą, wynosi 0,01 GBP; cena maksymalna, z wyłączeniem kosztów, jaka może zostać zapłacona za akcję zwykłą, będzie stanowić wyższą z następujących wartości:

Te artykuły również Cię zainteresują
A) kwota równa 5% powyżej średnich notowań rynkowych akcji zwykłych spółki według Załącznika AIM do Daily Official List Giełdy Papierów Wartościowych w Londynie za pięć dni roboczych bezpośrednio poprzedzających dzień, w którym została zawarta umowa w sprawie nabycia akcji; lub

B) cena w ostatniej niezależnej transakcji lub w najwyższej aktualnej niezależnej ofercie według załącznika AIM do Daily Official List Giełdy Papierów Wartościowych w Londynie w momencie dokonania nabycia, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższa” – czytamy w projekcie uchwały.

Serinus to międzynarodowa spółka prowadząca poszukiwania ropy naftowej i gazu. Posiada zdywersyfikowane portfolio projektów w Tunezji i Rumunii. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here