Naga MarketsAkcjonariusze PGS Software zdecydowali o wycofaniu akcji spółki z obrotu na GPWWarszawa, 15.11.2021 (ISBnews) – Akcjonariusze PGS Software zdecydowali o wycofaniu akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), wynika z podjętych uchwał.

“Nadzwyczajne walne zgromadzenie spółki postanawia o wycofaniu akcji spółki […] z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.” – czytamy w uchwale.Wcześniej tj. na początku października br., spółka podała, że w ramach ogłoszonego przez Xebia Group wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji PGS Software zostały zawarte transakcje nabycia 27 311 482 akcji. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, zamiarem Xebii było wycofanie spółki z giełdy i jej dalszy rozwój w ramach własnej grupy. Xebia jest wspierana przez fundusz Waterland Private Equity Investments.

PGS Software to spółka informatyczna oferująca usługi z dziedziny tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu IT. Jej klienci to przede wszystkim zagraniczne przedsiębiorstwa z Wielkiej Brytanii, krajów skandynawskich oraz Niemiec. Spółka była notowana od listopada 2008 na prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych rynku NewConnect. W 2016 roku zadebiutowała na głównym rynku warszawskiej giełdy.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs lotosu | akcje lotos | amrest akcje notowania | pgnig kurs akcji | notowania nasdaq na żywo | notowania dom development | livechat giełda |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here