Naga MarketsAkcjonariusze Oponeo.pl zdecydowali o skupie do 500 tys. akcjiWarszawa, 14.10.2021 (ISBnews) – Akcjonariusze Oponeo.pl zdecydowali o upoważnieniu zarządu do przeprowadzenia skupu do 500 tys. akcji, stanowiących 3,59% kapitału zakładowego, wynika z uchwał podjętych na walnym zgromadzeniu.

„Walne zgromadzenie upoważnia zarząd spółki do nabywania akcji własnych spółki, dopuszczonych do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oznaczonych kodem ISIN PLOPNPL00013 w łącznej liczbie nie większej niż 500 000, tj. 3,59% kapitału zakładowego spółki w terminie od daty podjęcia niniejszej uchwały do dnia 31 grudnia 2022 roku” – czytamy w uchwale.Ustalono, że cena nabywanych akcji nie może być niższa niż 40 zł za akcję i nie wyższa niż 100 zł za akcję.

„Akcje mogą być nabywane na rynku regulowanym w trybie:

a) składania zleceń maklerskich;

b) zawierania transakcji pakietowych;

c) ogłoszenia, wezwania;

d) zawierania transakcji poza zorganizowanym obrotem giełdowym” – wynika także z uchwały.

invest

Grupa Oponeo.pl, z siedzibą w Bydgoszczy, jest liderem internetowej sprzedaży opon w Polsce, działającym w kilkunastu krajach Europy. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here