Naga MarketsAkcjonariusze Movie Games zdecydowali o przeniesieniu notowań akcji spółki na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) z NewConnect, wynika z podjętych uchwał.

“Zwyczajne walne zgromadzenie spółki pod firmą Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie postanawia o przeniesieniu wszystkich akcji dopuszczonych do obrotu notowanych dotychczas w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect na rynek regulowany prowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A” – czytamy w uchwale.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

Te artykuły również Cię zainteresują

(ISBnews)Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here