Naga Markets

Akcjonariusze Games Operators zdecydowali o 0,34 zł dywidendy na akcję za 2020Akcjonariusze Games Operators zdecydowali podczas walnego zgromadzenia o wypłacie dywidendy za 2020 rok w kwocie 0,34 zł na akcję, podała spółka.

“Walne zgromadzenie spółki postanawia dokonać podziału całości zysku netto za rok obrotowy zakończony dnia 31 grudnia 2020 roku w kwocie 1 894 036,82 zł w ten sposób, że: 1) na wypłatę dywidendy przeznacza się kwotę stanowiącą iloczyn liczby akcji uczestniczących w dywidendzie i kwoty 0,34 z, tj. kwoty przeznaczonej na dywidendę na jedną akcję, 2) na kapitał zapasowy przeznacza się kwotę stanowiącą różnicę kwoty zysku netto spółki za rok 2020 i kwoty wypłaconej dywidendy z zysku za rok 2020” – czytamy w komunikacie.

Dzień dywidendy ustalono na 16 września 2021 roku, a termin wypłaty dywidendy na 7 października 2021 roku, podano również.

Liczba akcji uczestniczących w dywidendzie na dzień ZWZ wynosiła 5 350 000 sztuk, jednak na dzień dywidendy może wzrosnąć maksymalnie do 5 422 700 sztuk, zaznaczono.

“Łączna kwota dywidendy na dzień ZWZ wynosiła zatem 1 819 000 zł, lecz w przypadku skutecznego objęcia akcji przez wszystkich uczestników programu motywacyjnego (przyjętego przez zwyczajne walne zgromadzenie w dniu 29 czerwca 2020 roku uchwałą nr 18/2020) zgodnie z jego zasadami może wzrosnąć maksymalnie do 1 843 718 zł” – czytamy dalej.

Games Operators to producent i wydawca gier komputerowych, specjalizujący się w tworzeniu gier typu menedżer/symulator. Zespół Games Operators stoi za globalnym sukcesem gry “911 Operator” (gra stworzona przez Jutsu Games, obie spółki się połączyły). Spółka zadebiutowała na GPW w kwietniu 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs rubla | echo investment kurs | notowania lotos | akcje dino | co znaczy blik | notowania 11bit | dow jones notowania |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

BossaConotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPKP Cargo chce produkować wagony towarowe w Gniewczynie Łańcuckiej
Następny artykułKGHM planuje podpisać w czerwcu aneks zwiększający pożyczkę z EBI o 440 mln zł
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here