Naga Marketsdywidenda napis i banknoty usdAkcjonariusze Atalu zdecydowali o niewypłacaniu dywidendy z zysku za 2019 r., wynika z uchwał podjętych na walnym zgromadzeniu.

Atal zadecydował o niewypłacaniu dywidendy z zysku za 2019 r.

“Zwyczajne walne zgromadzenie Atal S.A. […] postanawia przeznaczyć zysk netto Atal S.A. za rok zakończony dnia 31 grudnia 2019 roku, w kwocie 111 973 tys. zł, w całości na kapitał zapasowy spółki” – czytamy w uchwale.

“Zarząd spółki postanowił zmienić jednorazowo założenia obowiązującej polityki dywidendowej spółki, która to zmiana będzie mieć zastosowanie wyłącznie do wypłaty dywidendy z zysku netto Atal S.A. za rok zakończony dnia 31 grudnia 2019, w ten sposób, że zarząd postanowił rekomendować zwyczajnemu walnemu zgromadzeniu spółki, rezygnację z wypłaty dywidendy z zysku netto Atal S.A. za rok zakończony dnia 31 grudnia 2019, stosownie do aktualnej sytuacji związanej z pojawieniem się pandemii koronawirusa COVID-19 i trudnymi dla przewidzenia jego skutkami dla gospodarki” – wskazano w uzasadnieniu.

Te artykuły również Cię zainteresują

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here