Naga MarketsNaczepa tira z logiem WieltonNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Wielton oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Poznaj 10 spółek, które zdaniem współzałożyciela Squaber.com są dobre do kupna w lutym 2020 roku. Poza okazjami, kilka firm, które wygenerowało ostrzeżenia o spadkach! Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Poprawa sentymentu wesprze akcje Wieltona?

Wielton to spółka, która dała sygnały do odwrócenia trendu spadkowego. Obecnie trwa trend wzrostowy, a kurs atakuje kolejny poziom na 7,80 zł, który najprawdopodobniej zostanie wybity, a następnie może pojawić się głębsza korekta, która da okazję do podłączenia się pod trend. Akcje ewidentnie się obudziły, wolumen w ostatnim czasie znacząco rośnie, a jest mały podczas korekty, co należy ocenić bardzo pozytywnie. Najbliższe opory są daleko, co daje potencjał do wzrostów – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here