Naga Marketsflaga usaPoniedziałkowa sesja na Wall Street ponownie upływa w kolorze zielonym, choć na parkietach NYSE czy NASDAQ nie brakuje również hamowniczych wzrostów. Powraca temat miliardowych strat ukrywanych przez spółkę General Electrics, dalszego luzowania ze strony amerykańskiej Rezerwy Federalnej oraz konferencji w Jackson Hole. Więcej dowiesz się oglądając cały program!


W USA trwa sezon publikacji wyników kwartalnych

O wspomnianych tematach, a także realiach inwestowania na amerykańskiej giełdzie rozmawiamy z Michałem Dzierżęgą, zawodowym traderem, współzałożycielem biura proptradingowego Global BD Trading.

Będziemy się starać przeanalizować wyniki spółek i obserwować odchylenia od prognoz. Później przeanalizujemy głębię rynku i taśmę na naszej platformie w celu poszukiwania zagrań. W tym tygodniu będziemy zwracać uwagę na sektor budownictwa, a w czwartek czeka nas Fed. Jeśli chodzi o wyniki to mamy osobne filtry, które automatycznie wyświetlają nam układ sił po stronie bid i offer – powiedział Michał Dzierżęga.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here