Naga Markets
logo ursusUrsus w restrukturyzacji specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa. Jest notowany na GPW od 2008 r. Jego skonsolidowane przychody wyniosły 214,63 mln zł w 2018 r.

Ursus w restrukturyzacji i Möre Maskiner AB podpisali list intencyjny, na podstawie którego rozpoczęto negocjacje, dotyczące złożenia przez Möre Maskiner AB zamówienia na 1 000 sztuk przyczep produkcji Ursus dedykowanych na rynek szwedzki, podała spółka.

“Strony deklarują, że kontrakt miałby być zrealizowany do końca pierwszej połowy 2021 roku, a pierwsze dostawy odbyłyby się jeszcze w bieżącym roku. Planowana transakcja, jeśli dojdzie do skutku, korzystnie wpłynie na realizację planu restrukturyzacyjnego” – czytamy w komunikacie.

Źródło: ISBnews


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Sytuacja na wykresie:

Akcje spółki drożały dzisiaj o 13%. Na wykresie jednak niewiele się zmienia. Warto pamiętać, że spółka już wcześniej pod wpływem dobrych informacji potrafiła dokonać nagłego wzrostu, często jednak okazywało się, że zwyżka kończyła się po 1-2 sesjach. Na razie sukcesem byłoby dotarcie do okolic 1 zł.

ursus
źródło xStation 5

Czytaj także: Forever Entertainment [FOR] – duże nadzieje na Gamescom, czas na nowe szczyty? – analiza na zamówienietokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here