Naga MarketsLogo Ultimate GamesPoniedziałkowa sesja na walorach Ultimate Games przebiega pod znakiem wzmożonej aktywności inwestorów, ze względu na opublikowane wyniki finansowe za III kwartał 2020 roku. Spółka odnotowała przychody ze sprzedaży na poziomie 18,6 mln zł., a zysk neto przekroczył 10 mln zł. Ultimate Games planuje wydać w 2021 roku 5-10 “większych” gier.

  • Ultimate Games z rekordowymi wynikami finansowymi. Przychody ze sprzedaży na poziomie 18,6 mln zł., zysk netto: 10,2 mln zł.
  • Spółka planuje wydać 5-10 większych produkcji w przyszłym roku.
  • Akcje Ultimate Games zyskiwały ponad 4% na otwarciu poniedziałkowej sesji. Po godzinie 10 kurs spadł na nieznaczny minus.

Zobacz również: Akcje Ekopol gwiazdą na parkiecie NewConnect. Rozmowa z Prezesem Zarządu Andrzejem Piecuchem

Te artykuły również Cię zainteresują
Zmagań z oporem na poziomie 30 zł. ciąg dalszy

Początek poniedziałkowej sesji, wskazywał na to, że walory Ultimate Games w końcu poradziły sobie z poziomem 30 zł., ponieważ na otwarciu kurs akcji wyniósł 31,5 zł., a później dobiła nawet do poziomu 31,9 zł. Kolejne minuty handlu przebiegały już jednak pod znakiem spadków, po to aby po godzinie 10, cena akcji spadła do poziomu 29,9 zł. (-1,16%).

Akcje Ultimate Games od dołka bessy w połowie marca, do szczytu odnotowanego najpierw na przełomie maja i czerwca, a następnie w połowie lipca zyskały ponad 250%. Skala wzrostów jest zatem imponująca i pokrywa się z pozytywnym sentymentem do branży gamingowej w dobie pandemii COVID-19 w Polsce. Poziom 36 zł., okazał się jednak wszystkim, na co stać stronę popytową. Od 3 miesięcy walory spółki są w korekcie, a kurs zanurkował przez moment nawet do poziomu 26 zł., gdzie obecnie znajduje się poziom wsparcia.

Te artykuły również Cię zainteresują
W przypadku powrotu do wzrostów, możliwy jest powrót nawet w okolice historycznego szczytu notowań, jednak aby do tego doszło, w pierwszej kolejności trzeba potwierdzić wybicie 30 zł., z czym ostatnimi czasy inwestorzy mają nie lada problemy.

Notowania Ultimate Games z ostatnich 12 miesięcy. Źródło: stooq.pl

W poniedziałek, kilkanaście minut po godzinie 10, akcje Ultimate Games tracą 1,2%, a kurs akcji oscyluje w okolicach 30 zł. Obroty na walorach spółki przekroczyły 430 tys. zł.

Zobacz również: Skala działalności Mercator Medical może wzrosnąć kilkukrotnie: Czat z W. Żyznowskim

Zapraszamy do udziału w konferencji Gamedev Inwestor!

14 listopada odbędzie się Gamedev Inwestor, czyli konferencja online dedykowana inwestującym w branżę producentów gier. Wśród prelegentów będą nie tylko nazwiska z rynku kapitałowego, ale również specjaliści z sektora gamedev. Na uczestników będzie czekać ponad 15 godzin materiałów.

Aby wziąć udział w konferencji, wystarczy zapisać się klikając w ten link.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here