Naga MarketsAkcje TOYA (TOA) w ciekawym miejscu technicznym, czas na wzrosty?TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Spółka powstała jeszcze przed 2000 rokiem i jest firmą o zasięgu międzynarodowym, w której większościowy udział mają polscy inwestorzy. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się indeksowi sWIG80 oraz najciekawszym jego spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Bardzo ciekawy układ techniczny na TOYA

Ekspert zauważa, iż sWIG80 zmienił trend na wzrostowy na początku 2020 roku oraz dał stopę zwrotu w minionym roku ponad 20 procent, gdy WIG20 pozostawał na minusie. Dodatkowo średnia stopa dywidend wyniosła aż 6 procent, a część spółek skupuje akcje własne.

TOYA S.A bardzo ciekawy układ techniczny na spółce. Rynek wybił ostatni potwierdzony szczyt. Płynność na tym walorze nie jest może zbyt duża, niemniej ostatnie zachowanie wskazuje na trend wzrostowy, po trwającej wcześniej długoterminowej tendencji spadkowej. Istnieje szansa na dotarcie nawet do poziomu 11 zł za akcje, gdzie znajduje się bardzo ważna luka cenowa. Warto również dodać, że spółka do 2018 roku wypłacała dywidendę, dlatego trzebaby zapoznać się z obecną polityką dywidendową zarządu. Spółka zajmuje się elektronarzędziami, narzędziami ręcznymi… ale co ważne eksportuje ona do aż 40 krajów – oznajmił prowadzący.

TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Patrząc technicznie na wykres widać, że od pewnego czasu notowania utrzymują się powyżej średniej SMA50, co może zachęcać do wzrostów.

Akcje TOYA (TOA)
TOYA, źródło: tradingview

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here