Naga Markets"Po 3 kwartałach spółka wykonała już naszą prognozę zysków, a perspektywy na kolejne okresy przedstawiają się bardzo dobrze. Dlatego też podnieśliśmy znacząco nasze oczekiwania finansowe i w efekcie również wycenę spółki. Osobno wyceniliśmy segment handlowy i logistyczny, a wyznaczona wartość bieżąca spółki (27,3 zł/akcję) daje prawie 70-proc. potencjał wzrostu kursu" - dodano.Analitycy Noble Securities, w raporcie z 2 grudnia, podnieśli wycenę akcji spółki TIM do 27,3 zł z 17,1 zł. Raport wywołał ponad 10% wzrosty na akcjach spółki. Dzisiaj notujemy nowe maksima trendu wzrostowego i jednocześnie najwyższe poziomy od wielu lat.

  • Noble Securities wycenia TIM na 27,30 zł
  • To ogromna przestrzeń do dalszych wzrostów
  • Spółka od dawna notuje świetne wyniki

“Inwestycja w akcje TIM-u daje bardzo dobrą ekspozycję na rynek handlu e-commerce, zarówno bezpośrednio (TIM SA), jak i pośrednio (poprzez spółkę logistyczną 3LP obsługującą klientów z sektora handlu internetowego). W dobie pandemii koronawirusa kanał on-line jest preferowanym przez klientów rozwiązaniem, co przekłada się na ponadprzeciętne dynamiki wzrostu sprzedaży TIM-u i pomaga zwiększać udziały w rynku” – napisano w rekomendacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Po 3 kwartałach spółka wykonała już naszą prognozę zysków, a perspektywy na kolejne okresy przedstawiają się bardzo dobrze. Dlatego też podnieśliśmy znacząco nasze oczekiwania finansowe i w efekcie również wycenę spółki. Osobno wyceniliśmy segment handlowy i logistyczny, a wyznaczona wartość bieżąca spółki (27,3 zł/akcję) daje prawie 70-proc. potencjał wzrostu kursu” – dodano.

Nowe maksima na wykresie

Ponad 10% wzrosty doprowadzają do wybicia poprzednie szczytu, a zarazem tegorocznego maksimum. Spółka od dawna notuje rekordowe wyniki i wypłaca wysokie dywidendy. W dodatku doskonale przeniosła sprzedaż do internetu. Wydaje się więc, że wycena z rekomendacji w dłuższym okresie czasu może być realna do osiągnięcia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here