Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemAkcje Ten Square Games (TSGAMES) traciły na dzisiejszej sesji już ponad 4%, w tej chwili kurs nieznacznie odbija. Aktualnie za jedną akcję trzeba płacić 97,40 zł, co odpowiada spadkom na 2,6%.


Spółka Ten Square Games to polski producent i wydawca gier mobilnych oraz przeglądarkach. Spółkę została założona w 2011 roku przez Maciej Popowicza oraz Arkadiusza Pernala. panowie stoją także za projektem serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl). TSGAMES zadebiutował 11 kwietnia 2018 na GPW z wyceną 350 milionów złotych. Podczas pierwszej sesji spółka odnotowała prawie 35-procentowy wzrost, co uplasowało ją w grupie najwyżej wycenianych producentów gier na polskiej giełdzie.

Zobacz także: Akcje Banku Handlowego w dół na poniedziałkowej sesji

Sytuacja techniczna na wykresie

Akcje TSGAMES wyraźnie tracą na dzisiejszej sesji. W tej chwili są one nieznacznie korygowane, jednak nie widać wyraźnych sygnałów zakupowych. Kluczowym wsparciem jest strefa przy poziomie 94,50 zł. Jeżeli zostałaby ona wybita, to spadki mogą się pogłębić. Kolejnym ważnym poziomem są dopiero okolice 80 zł za jedną akcję, gdzie wypada dolne ograniczenie układu Overbalance oraz dołki z lutego tego roku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here