Naga MarketsPo zakończeniu piątkowej sesji na GPW, spółka Skarbiec Holding podawała wyniki okresowe za trzeci kwartał bieżącego roku. Jak wynika z raportu, skonsolidowany zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej wyniósł 3,78 mln zł, wobec 5,11 mln zł zysku osiąganego rok wcześniej, nie przeszkodziło to jednak wzrostom akcji Skarbiec Holding podczas poniedziałkowego otwarcia.


Skarbiec Holding otwiera tydzień wzrostami

W ujęciu jednostkowym zysk netto plasował się na poziomie 0,36 mln zł wobec 0,93 mln zł zysku w tym samym okresie rok wcześniej, a skonsolidowane przychody ze sprzedaży pokrywały się z tymi zeszłorocznymi.

Skarbiec Holding zarządza funduszami inwestycyjnymi, świadcząc również usługi z zakresu zarządzania portfolio finansowymi, będąc akcjonariuszem Skarbiec TFI, zajmującego piąte miejsce na rynku krajowym pod względem aktywów znajdujących się w zarządzaniu.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

skarbiec holding 19.11.2018

Spółka rozpoczyna nowy tydzień od najwyższego otwarcia w tym miesiącu na wysokości 24,3 zł, osuwając się w pierwszych godzinach handlowych o 20 groszy. Notowania nie opuszczają jednak zaznaczonego na wykresie obszaru krótkoterminowej konsolidacji – jej wybicie górą pozwoliłoby na przetestowanie okrągłego poziomu 25,00, natomiast wyjście dołem na zejście w okolice 21,00.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here