Naga MarketsLogo R22Grupa R22 to holding spółek technologicznych. Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS (ang. Software as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.

Dzisiaj światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja Trigon DM. W raporcie z 16 lipca, analitycy wycenili spółkę na poziomie 26 zł, zalecając kupno jej akcji.

“Sądzimy, że przed spółką rekordowy rok wyników finansowych, których głównym katalizatorem będzie segment Hostingu. Uważamy, że wzrost wyniku w Hostingu będzie pochodną: optymalizacji cenników usług hostingu; wzrostu organicznego wolumenów klientów na rynku CEE; konsolidacji brandów hostingowych (synergie kosztowe) i wzrostu rozpoznawalności marki H88” – dodano w raporcie z rekomendacją

“Uważamy, że kontynuacja rozbudowy baz danych marketingowych branży e-commerce oraz bardziej marżowe produkty takie jak powiadomienia Push przełożą się na odbicie w realizowanych marżach w najbliższych okresach przy jednoczesnym utrzymaniu dwucyfrowej dynamiki przychodów” – dodano także

Orbex

Sytuacja na wykresie:

Akcje spółki zyskują dzisiaj już ponad 7% przy podwyższonych obrotach. Na wykresie dziennym mamy próbę wybicia lokalnego oporu Poniewież 20 zł. Od początku roku sytuacja techniczna jest pozytywna i wydaje się, że wybicie może dojść do skutku. Wtedy celem kupujących staną się tegoroczne maksima przy 21,40 zł.

r22
źródło xStation 5

Czytaj także: Akcje PKN Orlen wybijają ważny poziom. Spółka z nową, wyższą rekomendacjątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here