Naga Markets


W trakcie środowej sesji na GPW, akcje R22 wzrastały o 10% testując najwyższe poziomy od sierpnia ubiegłego roku. W zeszłym tygodniu spółka informowała o wykupieniu mniejszościowych udziałów w segmencie hostingu.

„Notowana na warszawskiej giełdzie R22 zawarła umowę z funduszem TCEE Fund III dotyczącą wykupienia 28,5 proc. udziałów w H88 S.A. – spółce prowadzącej działalność Grupy na rynku hostingu i domen. Dzięki transakcji o wartości około 13,6 mln euro (58,6 mln zł) R22 będzie właścicielem wszystkich akcji H88. Transakcja będzie finansowana środkami własnymi i długiem bankowym”informował Comparic.pl 15 marca.

W reakcji na najnowszy komunikat akcje R22 zyskiwały ponad 3%, jednak prawdziwa fala umocnień ma miejsce dopiero w tym tygodniu. Środowy ruch o 10% powyżej pułapu 19,50 pozwolił na pokonanie tegorocznych maksimów i jest najsilniejszą jednodniową aprecjacją w historii notowań spółki na głównym parkiecie GPW.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.
akcje R22
Akcje R22, Źródło: xStation 5

Grupa R22 to dynamicznie rosnący holding spółek technologicznych, prowadzący działalność w bardzo obiecujących obszarach e-gospodarki. Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS (ang. Software as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here