Naga Markets webinar


W trakcie środowej sesji na GPW, akcje R22 wzrastały o 10% testując najwyższe poziomy od sierpnia ubiegłego roku. W zeszłym tygodniu spółka informowała o wykupieniu mniejszościowych udziałów w segmencie hostingu.

„Notowana na warszawskiej giełdzie R22 zawarła umowę z funduszem TCEE Fund III dotyczącą wykupienia 28,5 proc. udziałów w H88 S.A. – spółce prowadzącej działalność Grupy na rynku hostingu i domen. Dzięki transakcji o wartości około 13,6 mln euro (58,6 mln zł) R22 będzie właścicielem wszystkich akcji H88. Transakcja będzie finansowana środkami własnymi i długiem bankowym”informował Comparic.pl 15 marca.

W reakcji na najnowszy komunikat akcje R22 zyskiwały ponad 3%, jednak prawdziwa fala umocnień ma miejsce dopiero w tym tygodniu. Środowy ruch o 10% powyżej pułapu 19,50 pozwolił na pokonanie tegorocznych maksimów i jest najsilniejszą jednodniową aprecjacją w historii notowań spółki na głównym parkiecie GPW.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo
akcje R22
Akcje R22, Źródło: xStation 5

Grupa R22 to dynamicznie rosnący holding spółek technologicznych, prowadzący działalność w bardzo obiecujących obszarach e-gospodarki. Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS (ang. Software as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here