Akcje PZU wykres notowańKurs akcji spółki PZU, najpopularniejszego w Polsce ubezpieczyciela, rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,24%. Akcje drożały o 0,46 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 37,72 zł. Jest to przeciętny wynik na tle rosnącego wczoraj o 1,68% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach, niższych jednak niż w poprzednich sesjach. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 37,56 zł. W sumie od połowy lipca, podczas ostatniej fali spadkowej, akcje spółki staniały już o ponad 20%.


Akcje PZU nadal z problemami

Spółka ma za sobą okres korekcyjnego odbicia, które trwało w październiku. Ubiegły piątek przyniósł jednak silną reakcję podażową na poziomie wcześniejszego wierzchołka z września. Spoglądając na wykres z tygodniową skalą czasową, widać że w okresie letnim kurs spółki spadł o ponad 20%. Cena znajduje się mniej więcej na poziomie dołka z czerwca ubiegłego roku. Mamy w tym rejonie ważne wsparcie. Jeżeli jednak kurs po sporej przecenie, był w stanie podskoczyć tylko tak nieznacznie i zatrzymał się już na najbliższym ekstremum, możliwe że ruch podażowy będzie kontynuowany. Jeżeli tak się stanie, cena kolejny raz powinna niebawem testować okolice 35,50 zł, a ewentualne wybicie tego wsparcia, będzie groziło kontynuacją trwającego od września 2017 roku szerokiego trendu spadkowego.

pzu 29.10.2019
Akcje PZU 29.10.2019

Platforma Cash do szybkich pożyczek

Wczoraj spółka poinformowała, że wraz z Alior Bankiem, uruchomiła platformę internetową Cash, za pośrednictwem której pracownicy będą mieli szybki dostęp do pożyczek. Za pośrednictwem nowej platformy pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę, będą mogli w łatwy i szybki sposób uzyskać niskooprocentowane pożyczki. Platforma ma mieć bardzo mocno ograniczone wszelkie formalności. Pożyczkę uzyska się nie wychodząc z domu przez Internet, a spłaty będą automatycznie potrącane z wynagrodzenia. Pożyczki będą także nisko oprocentowane, pod warunkiem ich szybkiej spłaty.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here