Naga MarketsW trakcie środowej sesji na GPW, akcje Play zyskują szóstą sesję z rzędu, dokładając kolejne 2% do byczego rajdu. W efekcie, notowania giganta telekomunikacyjnego znalazły się na najwyższych poziomach od lipca zeszłego roku, wybijając poziom 23 złotych i jednocześnie górne ograniczenie kilkumiesięcznej konsolidacji.


Co dalej? Akcje Play wybiją trwale konsolidację?

Od grudnia zeszłego roku notowania Play przesuwały się w kilkuzłotowej konsolidacji, której dolne ograniczenie wyznaczał poziom 20 złotych (minima z sierpnia 2018) oraz okolice 23 złotych (dołki z maja 2018). Środowa sesja i umocnienie o 2% pozwoliły jednak wybić okrągły pułap, w efekcie czego akcje Play znalazły się na ośmiomiesięcznych maksimach, otwierając sobie okazję do opuszczenia średnioterminowego ruchu bocznego.

Akcje Play wykres D1
Akcje Play wybijają zakres. Źródło: xStation 5

Zobacz również: Play – zapowiada sporą dywidendę

Jeżeli do końca i ostatecznego zamknięcia dnia cena nie cofnie, wtedy byki będą miały okazję do zakupów, licząc na dalszą aprecjację notowań. Potencjalne poziomy docelowe rysują się na wysokości 25 złotych i następnie 26 złotych (gdzie przebiegają szczyty z czerwca ubiegłego roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here