Naga MarketsBanki w Polsce są ciągle pod presją, ostatnie wypowiedzi prezesa NBP, prof. Glapińskiego, utwierdzające odbiorców, że do końca jego kadencji nie będzie podwyżek stóp procentowych raczej nie wspierają banków, które zmagają się z kilkoma problemami, twierdzi Marcin Tuszkiewicz na antenie Comparic24.tv. Po dwóch wyrokach TSUE banki zawiązują rezerwy, wiele mówi się o konsolidacji w branży, pytanie dokąd to prowadzi i dla kogo jest szansą?

Pomimo tego, raporty kwartalne pokazują wzrost. Alior Bank mocno pozytywnie zaskoczył inwestorów swoimi wynikami, które kontrastują z ciągłymi problemami spółki. Czy w końcu można liczyć na koniec spadków? Więcej szczegółów w najnowszym materiale Marcina Tuszkiewicza ze Squaber wyemitowanego na antenie Comparic24.tv:

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here