Naga MarketsFilia PKO BPSpółka PKO BP jest silnie obarczona konsekwencjami związanymi z koronawirusem. Aktualne paniczna wyprzedaż na GPW stwarza niebagatelne okazje, tylko trzeba ich dobrze wyszukiwać – poznaj prostą rzecz, która uzbroi Cię w cierpliwość! Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie PKO BP oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Sektor bankowy pod wpływem koronawirusa

Obecne spadki są najsilniejsze na świecie. Giełda Papierów Wartościowych straciła wczoraj w szczycie spadków ponad 10 procent. Takie spadki przekraczają wyprzedaże, które można zaobserwować na innych rynkach, nawet bardziej ryzykownych typu Włochy. Czego szukać na wykresach spółek, a konkretnie na notowaniach PKO BP?

Banki są obarczone na ten moment ogromnym ryzykiem. Sektor bankowy uderzony został przez koronawirusa i może zostać zachwiana płynność w całym sektorze. Jeżeli ludzie zaczną obawiać się większego przestoju chcąc mieć gotówkę żeby przetrwać, mogą wykreować „run na banki”. Zdarzało się to już wcześniej w historii, dlatego trzeba uważać – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here