Naga Marketslogo pgnigOdreagowanie na rynku gazu umożliwi odbicie na notowaniach PGNiG? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie PGNiG oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

Akcje PGNiG odreagują ostatnie spadki?

Wyniki spółki PGNiG są silnie zależne od rynku gazu. Surowiec znajduje się na 25-letnich minimach, skąd rynek może rozpocząć długoterminowy ruch wzrostowy. Ostatnie wzrosty cen gazu wybiły lokalny szczyt, co może wesprzeć odbicie na akcjach firmy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Obecnie znajdujemy się na oporze 3,75 zł. Wybicie w górę tego poziomu otworzy drogę do oporu 4,41 zł. Scenariusz wzrostowy powinien zostać zachowany dopóki cena znajduje się powyżej wsparcia 3,2 zł. Istnieje spora szansa na szybkie podejście pod poziom 4,5 zł. „Background” pod wzrosty jest bardzo dobry – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here