Naga MarketsGrupa OPONEO.PL to internetowy dystrybutor opon i felg, którego początki istnienia sięgają roku 1999. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się indeksowi sWIG80 oraz najciekawszym jego spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Ludzie muszą kupować opony niezależnie od sytuacji gospodarczej

Ekspert zauważa, iż sWIG80 zmienił trend na wzrostowy na początku 2020 roku oraz dał stopę zwrotu w minionym roku ponad 20 procent, gdy WIG20 pozostawał na minusie. Dodatkowo średnia stopa dywidend wyniosła aż 6 procent, a część spółek skupuje akcje własne.

Grupa Oponeo jest związana z branżą samochodową. 2019 rok był trudnym czasem dla spółki, jednak jeśli w dalszym ciągu firma będzie się rozwijać to akcje będą miały szanse na wzrosty. Ludzie muszą kupować opony niezależnie od tego czy jest wzrost gospodarczy czy też nie. Z technicznego punktu widzenia rynek rusza na północ po wybiciu z konsolidacji. To jest dobry moment, aby rozważyć kupno. Kolejne raporty za 2019 rok zwiększyły perspektywy dalszego wzrostu – oznajmił prowadzący.

Grupa OPONEO.PL to internetowy dystrybutor opon i felg, którego początki istnienia sięgają roku 1999. Od wielu lat utrzymuje pozycję lidera na rynku internetowej sprzedaży opon w Polsce. Od września 2007 roku spółka notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Głównym portalem, będącym również marką spółki, jest Oponeo.pl.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here